Третина потреб, опублікованих на Національній платформі продовольчої безпеки, припадає на Миколаївську та Херсонську області

Третина потреб, опублікованих на Національній платформі продовольчої безпеки, припадає на Миколаївську та Херсонську області
Фото: з відкритих джерел

За понад два місяці роботи учасниками Національної платформи продовольчої безпеки стали вже більше 4,2 тисяч користувачів – місцевих громад, військових адміністрацій, виробничих підприємств та логістичних компаній.

На сьогоднішній день на платформі опубліковано більше 1,6 тисячі потреб у продуктах харчування та товарах першої необхідності. Третина усіх опублікованих потреб припадає на Миколаївську та Херсонську області.

Виробничі компанії також активно розміщують пропозиції щодо товарів, які є в наявності. Зараз таких пропозицій на платформі більше 1,4 тисяч. Найбільше пропозицій пропонують учасники з Полтавської, Київської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Київ.

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tretyna-potreb-opublikovanyh-na-naczionalnij-platformi-prodovolchoyi-bezpeky-prypadaye-na-mykolayivsku-ta-hersonsku-oblasti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
2