Туреччина продовжує працювати над відновленням роботи Чорноморської зернової ініціативи

Туреччина продовжує працювати над відновленням роботи Чорноморської зернової ініціативи
Фото: з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан запевнив, що турецька сторона продовжуватиме контактувати з усіма сторонами для відновлення функціонування Чорноморської зернової ініціативи.

Як повідомляє Anadolu, під час виступу в Анкарі на 14-й конференції послів очільник МЗС заявив, що головним пріоритетом Туреччини буде збереження спокою в Чорноморському регіоні та блокування спроб поставити його під загрозу.

“Ми продовжимо наші контакти з усіма сторонами для відновлення Чорноморської зернової ініціативи, яка зачіпає кожне домогосподарство у світі”, – сказав Фідан, він наголосив, що Туреччина – “єдиний учасник, який може це зробити”.

Фідан також запевнив, що Туреччина, як і раніше, сповнена рішучості покласти край бойовим діям в Україні та встановити мир.

“Ми будемо наполегливо і настійно продовжувати домагатися припинення війни в Україні та встановлення миру”, – сказав він.

Глава МЗС заявив, що бачення країни полягає в тому, щоб увійти до числа учасників світового системного будівництва.

“Ми працюватимемо з іншими країнами, щоб створити ефективну та інклюзивну міжнародну систему, яка охоплює гуманність, усуває глобальну несправедливість, усуває економічну нерівність і гарантує мир, безпеку, стабільність і процвітання”, – сказав Фідан.

Крім того, він додав, що триватиме робота над зміцненням позиції Туреччини як “повністю незалежного, активного і впливового гравця, який визначає міжнародний порядок денний”.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/turechchyna-prodovzhuye-praczyuvaty-nad-vidnovlennyam-roboty-chornomorskoyi-zernovoyi-inicziatyvy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати