Туреччина розробляє 5-річний план боротьби з сільськогосподарською посухою

Туреччина розробляє 5-річний план боротьби з сільськогосподарською посухою
Фото: з відкритих джерел

Міністерство сільського та лісового господарства Туреччини готує план боротьби з сільськогосподарською посухою на період 2023-2027 років, щоб впоратися з кризою в регіоні через посуху.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики в огляді іноземних ЗМІ.

«Регіональні плани дій щодо посухи» будуть підготовлені відповідно до динаміки та особливих вимог кожної провінції.

Існуючі зрошувальні системи будуть переведені на закриті водозберігаючі системи, а інші зрошувальні системи будуть обслуговуватися та ремонтуватися. Мережі, які плануються або будуються, будуть спроектовані як «закриті зрошувальні мережі» для зменшення втрат води та підвищення ефективності.

Буде створено «систему прогнозування та моніторингу врожайності сільського господарства» для сприяння прогнозуванню та управлінню кризою посухи, окрім підготовки басейнового управління та планів дій у посушливий період.

Буде збільшена потенційна водонакопичувальна ємність водосховищ (ставок-дамба). Будуть вжиті заходи зі збору стічних вод для очищення та повторного використання в сільськогосподарському та промисловому секторах. Пробурені свердловини підземних вод будуть наноситися на карту та періодично перевірятися, а фермери проходитимуть відповідне навчання.

Буде гарантовано, що витрата, розподілена для всіх свердловин підземної води, пробурених для питних, промислових і сільськогосподарських цілей, вимірюватиметься та контролюватиметься шляхом встановлення лічильника.

Планується створити іригаційну базу даних для перетворення проектів зрошення підземних вод, що здійснюються іригаційними кооперативами, у системи крапельного зрошення.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/turechchyna-rozroblyaye-5-richnyj-plan-borotby-z-silskogospodarskoyu-posuhoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати