Тисячі тонн зерна на понад 20 млн грн: митники викрили недоброчесного експортера зернових культур

Тисячі тонн зерна на понад 20 млн грн: митники викрили недоброчесного експортера зернових культур
Фото: В порту Ростов-на Дону готовятся к погрузке суда с российским зерном. Зерновая продукция будет поставляться через Черном море в Турцию в соответствии с договоренностями от 22 июля. ( Stringer - Агентство Анадолу )

Волинські митники скрупульозно перевірили 76 зовнішньоекономічних операцій столичного підприємства. Ним упродовж минулої зими через залізницю було поставлено до Чехії загалом майже 2 тисячі тонн збіжжя, вартістю понад 20 млн грн.

Про це повідомила Державна митна служба України.

Ретельна звірка товаросупровідних документів виявила факти подання українським митникам неправдивих відомостей про чеських покупців товару з використанням підроблених договорів та інвойсів.

За результатами перевірки складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. ЇЇ санкція передбачає накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості цього збіжжя. Крім того, Волинська митниця скерувала інформацію про це правопорушення до правоохоронних органів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tysyachi-tonn-zerna-na-ponad-20-mln-grn-mytnyky-vykryly-nedobrochesnogo-eksportera-zernovyh-kultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати