У червні зросли обсяги передачі зерна на переходах з трьома країнами

У червні зросли обсяги передачі зерна на переходах з трьома країнами
Фото: з відкритих джерел

У червні спостерігається збільшення обсягів передачі зернових вантажів через прикордонні переходи з Польщею, Румунією та Угорщиною. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Наразі через українсько-польські прикордонні переходи прямує 74,3 вагона із зерном на добу. Упродовж червня показник зріс на 4,3 одиниці на добу.

До Румунії в середньому на добу рухається 48,1 вагона із зерном. Порівняно із травнем обсяг зріс на 16,1 одиниці на добу.

Збільшення передачі зерна спостерігається на прикордонних переходах з Угорщиною. Наразі через них прямує 26,3 вагона на добу. Середньодобовий показник зріс на 0,1 одиниці.

Проте зберігається негативна ситуація на стиках зі Словаччиною. Через них у червні передається в середньому 29,1 вагона із зерном на добу. Порівняно із травнем обсяг скоротився на 5,5 одиниці на добу.

Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та макухи становить 259 вагонів. Упродовж 24 діб червня показник зменшився на п’ять одиниць на добу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-chervni-zrosly-obsyagy-peredachi-zerna-na-perehodah-z-troma-krayinamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати