Tempo950x100

Tempo300x100

У другій декаді листопада погодні умови в Україні для сільгоспкультур були задовільними

У другій декаді листопада погодні умови в Україні для сільгоспкультур були задовільними

У другій декаді листопада агрометеорологічні умови в Україні були цілком задовільними. Про це йдеться в агрометеорологічному огляді Укргідрометеоцентру.

«Перехід до зимового режиму погоди (через 0°С) у східній половині країни відбувся на початку другої декади листопада, на решті території до початку декади стався лише перехід через +5°С. Таким чином, період активної осінньої вегетації подовжився на 2-3 тижні, що позитивно позначилося на фазовому розвитку та стані посівів озимих культур», – ідеться в огляді.

У той самий час, незважаючи на дефіцит опадів, який спостерігається протягом листопада і, за прогнозами синоптиків, імовірно, збережеться до початку грудня, невисокі температури повітря та ґрунту, туман і роса підтримували достатній і оптимальний рівень вологи у верхніх шарах ґрунту.

Крім того, внаслідок навіть невеликих опадів у районах, де ще на початку листопада спостерігалися посушливі явища, зокрема південь Одеської області, відбулося поповнення запасів вологи до задовільного рівня, проте дещо меншого, ніж за середніми багаторічними показниками.

Також зазначається, що, за визначенням агрометеорологів, щільність посівів сформувалася в межах 240-640 рослин на 1 м². Загальна кількість стебел на 1 м² становила від 550 до 1150, кущистість – 1,5-3,1 стебла на одній рослині. Висота рослин на фазу кущіння становила від 8 до 29 см.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-drugiy-dekadi-lystopada-pogodni-umovy-v-ukrayini-dlya-silgospkultur-buly-zadovilnymy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    29 Березня

    Як змінилися ціни на печериці, цибулю та салат

    Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут

    28 Березня

    Експорт українського зерна у 2023/24 МР перевищив 34 млн тонн

    Біореактори під Гаагою стали вирощувати лабораторну свинину удвічі швидше, ніж раніше

    Кліматичні зміни треба розглядати як можливість розвитку агросектору

    Україна і Польща близькі до розв’язання зернового питання, але є нюанс

    Інформаційна довідка щодо отримання компенсацій за розмінування с/г земель – документ

    ФАО надасть українським аквафермерам 50 тонн кормів для риб

    Вінницька кондитерська фабрика “Рошен”  2023 рік закінчила зі збитком 14,7 млн грн

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні активно зростають

    БІЛЬШЕ НОВИН