У Дуди хочуть повного ембарго на агарну продукцію з України та рф

У Дуди хочуть повного ембарго на агарну продукцію з України та рф
Фото: з відкритих джерел

Депутати опозиційної партії президента Польщі Анджея Дуди “Право і справедливість” внесуть до Сейму проект резолюції, в якому міститься заклик до уряду запровадити повне ембарго на сільськогосподарську та продовольчу продукцію з України та росії, вийти із “Зеленого курсу” ЄС та запровадити субсидії для фермерів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Польське радіо.

Як заявив депутат Маріуш Блащак, резолюція містить три основні положення.

“По-перше, це питання, яке визначає, бути чи не бути польському сільському господарству, тобто ембарго на імпортовані з України продукти харчування та сільськогосподарську продукцію. Звичайно, ми за те, щоб це ембарго поширювалося також на продукти харчування та сільськогосподарську продукцію, надходить із росії та білорусі”, – сказав Блащак.

Він додав, що другою вимогою резолюції є відмова від так званого “Зеленого курсу” ЄС. “Зелений курс справді надзвичайно небезпечний для майбутнього сільського господарства – польського та європейського сільського господарства”, – сказав він.

“Третій пункт стосується підтримки, компенсації фермерам, які зазнають збитків, пов’язаних із усім, що пов’язане з відновленням російської імперії путіним та наслідками війни, яка є результатом нападу росії на Україну. Польський уряд зобов’язаний підтримувати фермерів”, – додав Блащак.

Він повідомив, що клуб ПіС клопотатиме про розгляд проекту резолюції на сесії Сейму, яка розпочнеться 6 березня.

Колишній прем’єр-міністр Матеуш Моравецький (ПіС) заявив, що “резолюція зобов’язує уряд вжити негайних дій, які захистять інтереси польського села та всієї польської економіки”.

Перегляди: 203
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-dudy-hochut-povnogo-embargo-na-agarnu-produkcziyu-z-ukrayiny-ta-rf
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати