Tempo950x100

Tempo300x100

У грудні скоротилися обсяги передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи

У грудні скоротилися обсяги передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи
Фото: з відкритих джерел

Упродовж першої декади грудня спостерігається скорочення передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи на 56 вагонів порівняно із листопадом. Про це свідчать дані, оприлюднені заступником директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерієм Ткачовим, пише Rail.insider.

Наразі до Румунії прямують 95 вагонів із зерном щодоби. Це на 20,7 одиниці менше, ніж у листопаді.

Через польські прикордонні переходи наразі передається 90 вагонів із зерном на добу. Показник зменшився на 15,4 одиниці порівняно із минулим місяцем.

У напрямку Словаччини щодоби рухається на 11,2 вагона менше, ніж у листопаді. Теперішній показник передачі становить 46,3 одиниці.

Обсяг передачі до Угорщини наразі знизився до 41,1 вагона на добу. Скорочення — 8,8 одиниці.

Загальний показник передачі зерна через західні прикордонні переходи наразі становить 272,4 вагона на добу.

«Поступово вагонопотік із зерновими вантажами переорієнтовується із західних кордонів на напрямок морських портів Великої Одеси», — прокоментував Валерій Ткачов.

Упродовж тижня показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси коливається у діапазоні 660–950 вагонів на добу. Середньодобовий показник вивантаження наразі становить 905 одиниць. За останній тиждень показник зріс на 46 вагонів.

Також зростає наявність вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси — з 5619 до 5746 вагонів. Водночас скоротилася черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл, на 112 одиниць.

Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном в порту Ізмаїл наразі становить 51 вагон. За останній тиждень показник зменшився на 11 одиниць.

Збільшенню вивантаження у портах передусім заважають постійні повітряні тривоги (персонал портових операторів вимушений перебувати у бомбосховищах).

«Зберігаються складнощі у підведенні вантажів до портів Великої Одеси та вивезенні порожніх вагонів через інфраструктурні обмеження (обмежена пропускна спроможність дільниці Подільськ—Роздільна—Одеса-Застава) та загального збільшення вантажопотоку в напрямку портів Великої Одеси (одночасно рухаються аграрні вантажі й вантажі ГМК та інші). АТ «Укрзалізниця» впроваджує заходи щодо збільшення обсягу перевезення вантажів у цьому напрямку та пришвидшення руху вантажних потягів. Наразі активізується вивезення порожніх вагонів з Одеського вузла», — зауважив представник Укрзалізниці.

Перегляди: 31
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-grudni-skorotylysya-obsyagy-peredachi-vagoniv-iz-zernom-cherez-zahidni-prykordonni-perehody
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати