У Грузії почнуть використовувати блокчейн для перевірки якості вина

У Грузії почнуть використовувати блокчейн для перевірки якості вина
Фото: з відкритих джерел

Некомерційна організація Cardano Foundation оголосила про співпрацю з Національним агентством вина Грузії. У рамках партнерства блокчейн Cardano (ADA) буде використовуватися для підтвердження високої якості місцевого вина.

Про це пише propozitsiya.com.

Представники Foundation Cardano обіцяють розробити незвичайну і рентабельну систему відстеження поставок і сертифікації вина. 

«У рамках цієї угоди ми зможемо створити креативну, гнучку та сучасну систему сертифікації. Вона забезпечить належний рівень прозорості та достовірності для винокурень та споживачів від збирання лози до продажу пляшки», — каже віце-президент Cardano Мел Макканн. 

Леван Мехузла, голова Національного агентства вина Грузії, вважає, що технологія Cardano дасть змогу відстежувати постачання в будь-якому масштабі.

На кожну етикетку виробник розмістить унікальний QR-код. Через нього поціновувачі продукту зможуть  отримати доступ до інформації. Крім того, така наклейка також підтверджуватиме оригінальність продукції.

Cardano візьме на себе технічну сторону питання та управління збором даних.

Пілотна програма включатиме 100 тис. пляшок вина, які розіллють вже наступної весни. Однак пізніше організатори планують розширити сферу охоплення системи на всі виноробні Грузії.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-gruziyi-pochnut-vykorystovuvaty-blokchejn-dlya-perevirky-yakosti-vyna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
2