У “Кернел” очікують на скорочення посівних площ на 25%

У “Кернел” очікують на скорочення посівних площ на 25%
Фото: з відкритих джерел

За внутрішніми оцінками Kernel, скорочення посівних площ під 6 ключовими культурами (кукурудза, пшениця, ячмінь, соняшник, соя та ріпак) може скласти 25% порівняно з попереднім роком, а зниження врожаю зерна та соняшнику – 35-40%. Про це йдеться у фінансовому звіті холдингу.

Зазначається, що якщо в південних областях України вже розпочато весняну посівну кампанію, то на полях, які тимчасово окуповані або сусідні з прифронтовою лінією (північ, схід та південь України), вона навряд чи завершиться. Як вважають в Kernel, незважаючи на обіцяну державну підтримку (фінансування вирощування культур та закупівля/логістика основних вхідних засобів рослинництва), технологія, ймовірно, постраждає, що призведе до підриву врожайності.

«У разі відновлення нормальної експортної діяльності таке зниження розміру врожаю негативно вплине на маржу в сегменті переробки олійних культур, а також інфраструктуру та торгову націнку в ланцюжку вартості експорту зерна Групи в Україні», – йдеться у звіті.

Нагадаємо, Kernel – виробник та експортер соняшникової олії, що працює у виробництві, експорті та внутрішніх продажах соняшникової олії, рослинництві, експорті зернових культур, надання послуг із зберігання та перевалки зерна на елеваторах та в портових терміналах. За даними агрохолдингу, він займає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні.

Найбільшим співвласником Kernel через Namsen Ltd. є український бізнесмен Андрій Веревський із часткою 39,28%. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-kernel-ochikuyut-na-skorochennya-posivnyh-ploshh-na-25
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1