У квітні передача зернових до Румунії скоротилася на майже 35%

У квітні передача зернових до Румунії скоротилася на майже 35%
Фото: з відкритих джерел

За перші 10 діб квітня майже на всіх прикордонних переходах спостерігається зниження обсягів передачі зернових вантажів. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку, пише Rail.insider.

Як заявив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, лише на українсько-польському кордоні спостерігається незначне зростання обсягів передачі зернових. Теперішній середньодобовий показник становить 78,8 вагона. Це на 0,5 одиниці на добу більше, ніж у березні.

На інших прикордонних переходах фіксується скорочення передачі зернових. Так, найсуттєвіше зменшилася передача таких вантажів до Румунії. Наразі щодоби через кордон прямує 44 вагони із зерном. Скорочення становить 23,6 одиниці на добу.

На 10 одиниць зменшилася кількість вагонів, які щодоби прямують до Словаччини. Показник передачі зерна у квітні становить 31,3 одиниці.

Майже стільки ж вагонів (31,5) вдається передавати щодоби через українсько-угорський кордон. У квітні показник зменшився на чотири вагони.

Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів і макухи становить 277 вагонів. Упродовж 10 діб квітня показник зменшився на 30 одиниць.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-kvitni-peredacha-zernovyh-do-rumuniyi-skorotylasya-na-majzhe-35
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати