У квітні використання зерновоза УЗ може здешевшати до 1100 грн на добу

У квітні використання зерновоза УЗ може здешевшати до 1100 грн на добу
Фото: з відкритих джерел

Ставка плати за використання зерновоза філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» у квітні може знизитися до 1100 грн на добу без ПДВ. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Посадовець повідомив про суттєве зниження вартості перевезення зернових вантажів залізницею у вагонах УЗ. Зокрема, загальна вартість перевезення 1 т зерна у зерновозах АТ «Укрзалізниця» залежно від відстані перевезення (400–700 км) становить від 14,1 до 21,7 долара за тонну.

Image 35

«Загальна вартість перевезення враховує усі види платежів та включає в себе: тариф перевезення (інфраструктурна складова); компенсацію порожнього пробігу вагона; вартість використання вагона при перевезенні (1250 грн/добу); вартість двох діб користування вагоном при навантаженні/розвантаженні; додаткові станційні збори та платежі по станції відправлення (2500 грн/вагон).

Окрім того, вартість перевезення зерна у вагонах АТ «Укрзалізниця» продовжує знижуватися за рахунок зменшення вартості використання вагонів перевізника через зменшення ринкової вартості використання зерновозів в Україні.

«За попередніми розрахунками, у наступному місяці очікується зменшення вартості використання зерновозів АТ «Укрзалізниця» з 1250 до 1100 грн/добу, що відповідно ще зменшить загальну вартість перевезення зерна залізницею», — зауважив Валерій Ткачов.

Перегляди: 34
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-kvitni-vykorystannya-zernovoza-uz-mozhe-zdeshevshaty-do-1100-grn-na-dobu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати