У Києві аграрії та Нацкорпус перекрили Хрещатик

У Києві аграрії та Нацкорпус перекрили Хрещатик

Про це повідомляє УНН.

Представники Національного корпусу та аграрії перекрили Хрещатик. Вони протестують проти відкритого ринку продажу землі. Вони тримають плакати із надписами: “Ні продажу України”, “Ні продажу української землі”. Також протестуючі тримають прапори Національного корпусу та аграрних об’єднань. Окрім цього, вони співають Гімн України.

Всі автомобілі повертають на вулицю Богдана Хмельницького. Рух автомобілів вулицею Хрещатик повністю змінено. На місці присутні всі правоохоронні органи.

Активісти пообіцяли не йти з місця, поки не будуть виконані їх вимоги — зняття з розгляду законопроекту про відкритий ринок землі.

Нагадаємо, 17 грудня роботу під час мітингу біля парламенту двічі відбулися бійки між представниками “Національного корпусу” і Національної поліції. У сутичках постраждали 17 поліцейських і двоє протестувальників (одному з них кинув у голову камінь інший учасник протесту). За фактом подій біля Ради розпочато провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу, трьом учасникам бійки збираються висунути підозри.

Вчора “Батьківщина” і ОПЗЖ блокували роботу аграрного комітету, який розглядає поправки до законопроєкту, яких понад 4 тис. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-kyyevi-ahrariyi-ta-nackorpus-perekryly-hreshchatyk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати