У Луцьку хотіли вирощувати банани, але депутати – проти

У Луцьку хотіли вирощувати банани, але депутати – проти
Фото: з відкритих джерел

У Луцьку біля заводу «СКФ», на вулиці Виробничій, 34, хотіли відновити старе тепличне господарство й вирощувати там банани.

Про це йшлося під час засідання сесії міської ради у середу, 24 квітня.

ПрАТ «Соціальна сфера» звернулося до Луцькради з проханням надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень. Відповідне рішення розглядали депутати. Як зазначила заступниця директора «Соціальної сфери» Ірина Мосійчук, там хочуть відновити тепличне господарство, але вже не раз їм відмовляли надати необхідні дозволи.

«Від імені товариства хочу звернутися до вас із проханням надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень. Це сад території підшипникового заводу і теплиці. Площа забудови земельної ділянки становить 90%. Ми неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування. На жаль, рішення не набирало необхідних голосів. Нашим товариство планується не продаж, а реконструкція і відновлення тепличного господарства», – казала заступниця.

Жінка додала: коли працювала на підшипниковому заводі, то у них була можливість проводити екскурсії на тепличному господарстві.

«Вирощування овочів нікого не вражало, але вирощування бананів було шокуючим. Бо цю екзотичну картину, я думаю, кожен хотів би зараз побачити наживо. Коли минулого року була нагода відвідати ту територію, мене воно жахнуло. Тому що усі теплиці та нежитлові приміщення були напівзруйновані або повністю зруйновані, ніби там відбулися бойові дії. Ми не можемо в такому стані це залишити. Раніше ми не відбудовували, бо не було коштів», – розповіла пані Ірина.

Проте рішення не підтримали, бо ж лише 11 депутатів підтримали таку ініціативу.

Джерело: konkurent.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-luczku-hotily-vyroshhuvaty-banany-ale-deputaty-proty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати