Tempo950x100

Tempo300x100

У Мінагрополітики відбулося засідання міжвідомчої групи з допомоги аграріям на деокупованих територіях

У Мінагрополітики відбулося засідання міжвідомчої групи з допомоги аграріям на деокупованих територіях
Фото: з відкритих джерел

Для вирішення проблемних питань агровиробників, що зареєстровані та здійснюють діяльність на деокупованих територіях, Мінагрополітики сформувало міжвідомчу робочу групу, яку очолив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Участь у першому засіданні робочої групи взяли народний депутат України Артем Чорноморов, представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства економіки України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, НБУ, аграрних асоціацій.

На засіданні розглянули питання державної підтримки  агропідприємств на деокупованих територіях для відновлення їхньої діяльності, а також під час підготовки до весняної посівної. Крім того, розглянули питання допомоги аграріям, виробництво яких знаходиться в зоні активних бойових дій або релоковано на підконтрольну територію України.

Тарас Висоцький нагадав, що для підприємств з деокупованих територій діють пільгові умови кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Програма буде діяти і в 2024 році. У держбюджеті закладено компенсацію у розмірі 18 млрд грн. Згідно з програмою, фермери з деокупованих територій  можуть отримати кредит під 1-3% річних.

Також обговорили питання компенсацій  підприємцям, виробництво яких зруйновано у зв’язку із збройною агресією рф.

За результатами наради були окреслені основні проблемні питання українських аграріїв з деокупованих територій та визначені пріоритетні напрямки допомоги.

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-minagropolityky-vidbulosya-zasidannya-mizhvidomchoyi-grupy-z-dopomogy-agrariyam-na-deokupovanyh-terytoriyah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати