Tempo950x100

Tempo300x100

У МВФ попередили, що європейські уряди можуть пошкодувати про підтримку протестів фермерів

У МВФ попередили, що європейські уряди можуть пошкодувати про підтримку протестів фермерів
Фото: з відкритих джерел

Уряди повинні протистояти закликам до збільшення фінансової підтримки фермерів, які протестують у Європі, заявила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє France24.

“Ви бачите, як фермери протестують. На людському рівні я розумію, що вони стикаються з більшими труднощами, і їм непросто виконувати роботу, яку вони виконують”, — сказала Георгієва під час пресбрифінгу в офісі Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні.

“Але якщо такі настрої триватимуть та заженуть уряди в кут, у якому вони опиняться нездатними робити те, що необхідно для (зміцнення) економіки, тоді можуть настати дні, про які доведеться шкодувати”, – додала вона.

Тисячі фермерів з усієї Європи протестували у четвер у Брюсселі під час зустрічі президента Франції Еммануеля Макрона з очільницею Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, яка була присвячена «майбутньому європейського сільського господарства».

Після саміту Макрон заявив журналістам, що Франції вдалося переконати ЄС «запровадити більш суворі правила» щодо імпорту зернових та птиці, зокрема, з України.

“Я розмовляла з багатьма політиками, особливо з міністрами фінансів, і вони визнають важливість фіскальної консолідації”, – сказала Георгієва.

Вона закликала уряди в усьому світі працювати над відновленням фіскальних буферів, виснажених пандемією COVID-19, закриваючи податкові лазівки та оцінюючи якість існуючих державних витрат.

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-mvf-poperedyly-shho-yevropejski-uryady-mozhut-poshkoduvaty-pro-pidtrymku-protestiv-fermeriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати