У Миколаївській області планують побудувати річковий зерновий термінал
У Вознесенську Миколаївської області планують збудувати річковий термінал для перевалки зерна. Наразі вже розроблено відповідний проєкт й міська рада шукає інвестора. Відповідна інформація розміщена на сайті державної системи DREAM.
Про це розповідає AgroReview
Про це пише ЦТС.
Ініціатором проєкту вказується Вознесенська міська рада. Наразі, згідно даних системи, вже розроблено проєктно-кошторисну документацію для будівництва терміналу. Вартість будівництва наразі оцінюють в 170 млн гривень, а тривалість робіт – 2 роки.
Проєкт передбачає будівництво річкового зернового терміналу з потужністю перевалки 10 тисяч тонн зерна на добу.
Термінал має забезпечувати приймання зерна як автомобільним, так і залізничним транспортом. А далі його мають відвантажувати на баржі класу “річка-море” та балкери класу Panamax. Зберігатися зерно має у металевих силосах загальним обсягом 40 тисяч тонн.
“Термінал значно підвищить ефективність логістичних операцій та збільшить експортний потенціал аграрного сектора регіону”, – йдеться в описі проєкту.



