У найближчі десять років має з’явитися 800 заводів з виробництва рослинного м’яса

У найближчі десять років має з’явитися 800 заводів з виробництва рослинного м’яса
Фото: з відкритих джерел

До 2030 року рослинне м’ясо займе 6% світового ринку м’яса та морепродуктів, що становитиме 25 млн т в річному вираженні.

Про це свідчать прогнози некомерційної організації Good Food Institute (GFI), які базуються на загальнодоступних прогнозах попиту на рослинне м’ясо та виробничі потреби.

GFI визначає ймовірний потенціал глобального поставок інгредієнтів, таких як кокосова олія та гороховий білок, і оцінює, що протягом десятиліття промисловості потрібно буде мати щонайменше 800 виробничих потужностей вартістю щонайменше $27 млрд, щоб задовольнити існуючий попит.

Це підкреслє важливість та невідкладність сміливих інвестиції в інфраструктуру, вважають у GFI.

“Приватний сектор — як інвестори, переробники інгредієнтів, постачальники екструзійного обладнання, так і виробники — може отримати значний фінансовий виграш, створивши новий ланцюжок поставок”, — йдеться у звіті.

Аналогічно, світові уряди повинні визнати, що значний кліматичний виграш від масштабного переходу на рослинне м’ясо не буде досягнутий у найближчій перспективі, якщо вони не інвестують у дослідження та створення інфраструктури для галузі, що розвивається.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-najblyzhchi-desyat-rokiv-maye-zyavytysya-800-zavodiv-z-vyrobnycztva-roslynnogo-myasa
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати