У найближчі два тижні ціна кукурудзи може знизитися

У найближчі два тижні ціна кукурудзи може знизитися
Фото: з відкритих джерел

Україна почала збір кукурудзи. Оскільки у найближчі два тижні збиральна кампанія набере обертів, і можна очікувати високу пропозицію зернової, то експортні ціни тимчасово можуть знизитися до 230 $/т/ Про це 25 жовтня повідомив аналітичний центр кооперативу «ПУСК», передає пресслужба ВАР.

«Фактично техніка для збору кукурудзи тільки розпочала вихід у поля. За прогнозом маємо зібрати до 30 млн тонн, тому весь листопад буде присвячений кукурудзі. По цінах – на портах пропонують купити кукурудзу у діапазоні близько 205-210$/т  індикативно, що в гривні становить 7700-7800 грн/т на умовах СРТ Одеса. Іноді є продажі і по 220$/т, але це про невеликі обсяги і швидку поставку. Якщо потрібно продати  500-1000 тонн, то близько 208 -210$/т в порту ще можуть запропонувати», – зазначив аналітик Олексій Тартаковський.

Найвищі цінники на кукурудзу склалися у напрямку ЄС, але ціни можуть знизитися у найближчі тижні.

«Якщо кукурудза йде за кордон – у напрямку  Польща, Румунія, Угорщина, то цінники знаходяться на рівні 250$/т. Але під кінець поточного місяця частина трейдерів вже закупиться, активність з їхнього боку впаде, і до 7-10 листопада ціни можуть знизитися. Плюс слід врахувати, що збір врожаю набирає обертів, тому пропозиція кукурудзи буде достатньою, і в найближчі два тижні це може тиснути на ціни, які можуть впасти до 230 -240 $/т з доставкою до кордону», – додав аналітик.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-najblyzhchi-dva-tyzhni-czina-kukurudzy-mozhe-znyzytysya
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати