У парку “Межигір’я” знайшли масштабне виробництво фальсифікованих солодощів та бакалії 

У парку “Межигір’я” знайшли масштабне виробництво фальсифікованих солодощів та бакалії 
Фото: з відкритих джерел

Бюро економічної безпеки викрило групу, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок у Києві та області, зокрема в парку-пам’ятці “Межигір’я” (село Нові Петрівці).

Як ідеться в повідомленні відомства, для масового виробництва та фасування солодощів, кави, бакалійних товарів (спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування), вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції використовувалося спеціальне обладнання.

Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території “Межигір’я” та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, та продукцію без документального підтвердження.

Вилучено п’ять автоматичних ліній, 20 станків для пакування та нанесення логотипів, шість ліній для пакування продукції. Вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн. Крім того, встановлено, що підпільне виробництво в “Межигір’ї” використовувало потужності, зокрема електроенергію, самого парку.

Розслідування ведеться за частиною 3 статті 229 Кримінального кодексу (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару організованою групою)

Встановлюється повне коло причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікату. Підраховуються щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та сума завданих державі збитків.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-parku-mezhygirya-znajshly-masshtabne-vyrobnycztvo-falsyfikovanyh-solodoshhiv-ta-bakaliyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    Понад 5,8 тис. вагонів з агропродукцією відправлено зі знижкою 30%

    Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

    Експорт кукурудзи в 2024/25 МР може стати найнижчим за останні 8 сезонів, пшениці — за 11

    БІЛЬШЕ НОВИН