У Польщі розробили нову методику для доставки контейнерів між Україною і портами Балтії 

У Польщі розробили нову методику для доставки контейнерів між Україною і портами Балтії 
Фото: з відкритих джерел

Нещодавно у Варшаві (Польща) відбулася зустріч представників LTG Cargo Ukraine із колегами з TLSC Poland, «Левада Карго» та GenCargo. На ній порушували питання розбудови контейнерної логістики з України до портів Балтійського регіону. Про це пише Rail.insider.

Під час зустрічі представники компаній обговорювали питання покращення транспортування ключових сипких вантажів, таких як ріпак, зерно та кукурудза. Одним зі значних результатів зустрічі стала розробка нової стратегії, спрямованої на оптимізацію логістичних процесів. Зокрема, було запропоновано інноваційну методику: після доставки сипких товарів контейнери завантажуються генеральним вантажем для транспортування з Клайпеди.

Такий підхід дає змогу значно знизити кількість порожніх контейнерів, які повертаються до України, що, у свою чергу, зменшує витрати та підвищує ефективність логістичного ланцюжка.

«Пілотний проєкт, реалізований командою LTG Cargo Ukraine восени 2023 року, став яскравим прикладом успішної інтеграції нової стратегії», — наголошується у дописі.

У межах зустрічі також обговорювалися перспективи та нові горизонти у галузі наливних вантажів та автомобільних перевезень.

«Використання інноваційних контейнерів для цього відкриває додаткові можливості для розвитку та оптимізації логістичних процесів», — додається у дописі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-polshhi-rozrobyly-novu-metodyku-dlya-dostavky-kontejneriv-mizh-ukrayinoyu-i-portamy-baltiyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати