У польських фермерів немає підстав для загострення протесту на кордоні – посол

У польських фермерів немає підстав для загострення протесту на кордоні – посол
Фото: з відкритих джерел

Польські фермери не мають підстав для загострення протесту на кордоні з Україною, їхні вимоги вже чує вся Європа і шукає шляхи вирішення проблеми.

На цьому у коментарі Укрінформу наголосив посол України в Польщі Василь Зварич, коментуючи рішення польської аграрної “Солідарності” з 20 лютого заблокувати всі пункти пропуску на польсько-українському кордоні.

“Вважаю, що у польських фермерів нема підстав до загострення протестів, оскільки їх голос уже чує вся Європа і шукає шляхи вирішення ситуації, щоб урахувати інтереси як українських, так і європейських аграріїв. Нам потрібно навчитися жити в об’єднаній Європі, бо членство України в ЄС неминуче”, – підкреслив дипломат.

Він наголосив, що Україна закликає польську сторону “не загострювати ситуацію, не допускати агресивних дій на кордоні і розблокувати вантажний рух між Україною і Польщею та всією Європою”.

“Усі питання, які хвилюють сторони, ми здатні вирішувати в конструктивному і цивілізованому діалозі, словом – по-європейськи, тим паче що невдовзі розпочнуться передвступні переговори між Україною та ЄС”, – сказав дипломат.

Він назвав блокування і радикальні дії проти українських товарів “шляхом до нашої спільної поразки: програють і українські, і самі польські фермери, а цим скористається лише Москва”.

“Адже поки польські фермери блокують український кордон, в Європу безперешкодно стікаються сільськогосподарські товари, у тому числі зернові, з Росії. Я вважаю, що саме тут ми маємо об’єднати зусилля, щоб заборонити країні-агресору збагачуватися завдяки зростанню свого експорту сільськогосподарських товарів у Європу. Купувати російські товари – це оплачувати російську війну проти України та всього цивілізованого світу, у тому числі і проти Польщі”, – наголосив посол України в РП.

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-polskyh-fermeriv-nemaye-pidstav-dlya-zagostrennya-protestu-na-kordoni-posol
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1