У прокуратурі повідомили про арешт чотирьох суден, які вивозили українське зерно з окупованого Криму

У прокуратурі повідомили про арешт чотирьох суден, які вивозили українське зерно з окупованого Криму
Фото: з відкритих джерел

Суд заочно заарештував чотири судна, які порушили порядок входу та виходу до закритих портів окупованого півострова Крим для участі в незаконних схемах перевезення російськими окупантами українського зерна до третіх країн, пише “Крим.Реалії” з посиланням на голову прокуратури Автономної Республіки Крим Ігоря Поночевного.

“У рамках розслідування кримінального провадження за фактами порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 КК України) встановлено, що суднами “Матрос Позинич”, “Михаил Ненашев”, “Матрос Кошка” під прапором РФ, а також сирійським судном “Финикия” здійснюються систематичні незаконні заходи щодо входу та виходу до/із закритого Севастопольського морського торговельного порту. Таким чином Кримський півострів використовується РФ “як сіра зона” для перевезення зерна, яким вони незаконно заволоділи”, – заявили в прокуратурі.

Видання зазначає, що незалежно підтвердити інформацію про те, що зерно справді було вивезене із окупованої території України, неможливо.

Раніше в межах зазначеного провадження було повідомлено про підозру за ч.2 ст.332-1 КК капітанам російських суден “Матрос Позинич” та “Михаил Ненашев”.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-prokuraturi-povidomyly-pro-aresht-chotyroh-suden-yaki-vyvozyly-ukrayinske-zerno-z-okupovanogo-krymu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати