У «Прозорро.Продажі» від початку війни завершено майже 900 земельних аукціонів, які принесли організаторам майже 230 млн грн

У «Прозорро.Продажі» від початку війни завершено майже 900 земельних аукціонів, які принесли організаторам майже 230 млн грн
Фото: з відкритих джерел

У системі від початку війни завершено 897 земельних аукціонів, які принесли організаторам 228 млн грн. А також оголошено 359 нових земельних аукціонів із оголошеною вартістю – 207 млн грн.

Про це повідомляють у пресслужбі «Прозорро.Продажі».

Загалом від початку запуску земельних аукціонів станом на сьогодні в системі оголошено 6299 земельних аукціонів, із них: 3 658 — із оренди та 2641 — із продажу землі.

Вартість усіх лотів із оренди землі сягає 157 млн грн, вони охоплюють площу в понад 25 тис. га.

Вартість лотів із продажу землі – 2 млрд 371 млн грн із площею 4,2 тис. га.

Топ-5 регіонів за стартовою вартістю лотів із оренди та продажу землі – Львівська, Київська, Одеська, Закарпатська та Черкаська області.

Зростання ціни на торгах становить близько 100 %.

На період воєнного стану аукціони з оренди с/г землі державної та комунальної власності не проводяться. Проте системою «Prozorro.Продажі» можуть і надалі користуватися приватні фізичні особи.

Нагадаємо, що 24 березня Верховна Рада України дозволила не проводити аукціони з оренди с/г землі державної та комунальної власності на період воєнного стану. Але це не стосується всіх інших видів земель – операції з ними мають проводитись і далі у «Прозорро.Продажі». Крім того, ці зміни не впливають на приватних осіб – вони, як і раніше, мають змогу оголошувати в системі «Прозорро.Продажі» торги з продажу та оренди с/г землі.

Із переліком авторизованих електронних майданчиків «Прозорро.Продажі» можна ознайомитися за посиланням.Про те, як стати продавцем на «Прозорро.Продажі», дізнайтеся тут, покупцем — тут

Нагадаємо, на платформі Дія.Цифрова освіта доступний модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, який повністю присвячений земельним електронним аукціонам.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-prozorro-prodazhi-vid-pochatku-vijny-zaversheno-majzhe-900-zemelnyh-aukczioniv-yaki-prynesly-organizatoram-majzhe-230-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1