186395

У Ristone Holdings розпочали збирання озимої пшениці та ярого ячменю

Про це повідомила прес-служба Ristone Holdings.

Підприємства почали збиральну кампанію озимої пшениці та ярого ячменю.

Паралельно з цим ведуться роботи зі збору ріпаку, вже прибрано понад половину площ під цією культурою.

Раніше повідомлялося, що в Ristone Holdings почалося збирання озимого ячменюНовий рівень продуктивності: сівалка Tempo L із завантаженням насіння Central Seed Fill

Сівалка Tempo L CSF обладнана системою централізованого завантаження насіння Central Seed Fill.

Замість індивідуальних окремих бункерів для насіння конструкція сівалки передбачає наявність одного великого бункера, об'ємом 3000 літрів.

1s8a1504.jpg

Посівний матеріал централізовано завантажується у великий бункер, а не в насіннєві банки кожної висівної секції, після чого насіння розподіляється до висівних секцій пневматичною системою у потоці повітря, без використання моторів.

Детальніше про Tempo L з централізованим завантаженням насіння Central Seed Fill читайте за посиланням. 

2.jpg

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Цифра дня: Державна зернова корпорація скоротила квартальний прибуток в 25 разів

Теґи: 

АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ) за підсумками січня-березня 2021 року скоротила чистий збиток в 25 разів у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - до 148,82 млн грн.

Відповідно до звітності компанії, її дохід від реалізації продукції за вказаний період скоротився на 7,1% - до 2,27 млрд грн, передає Інтерфакс-Україна.

За січень-березень 2021 року ДПЗКУ отримала 36,35 млн грн валового збитку проти 19,86 млн грн валового прибутку за аналогічний період минулого року.

ДПЗКУ за підсумками 2020 року збільшила чистий збиток в 3,8 рази в порівнянні з 2019 роком - до 5,86 млрд грн. Держпідприємство в 2020 році скоротило дохід від реалізації продукції вдвічі - до 7,12 млрд грн.

Джерело: biz.censor.netУнікальні долота Väderstad BreakMiх - якісний обробіток ґрунту

Унікальні долота Väderstad BreakMiх забезпечують ефективне розпушування нижніх ущільнених шарів з одночасним інтенсивним перемішуванням рослинних решток з верхнім шаром ґрунту на глибину до 30 см. 
 
Міцні металеві пластини з покриттям карбіду вольфраму роблять долото стійким до пошкоджень та забезпечують якісний обробіток  ґрунту на задану робочу глибину. Завдяки цим параметрам термін експлуатації доліт збільшується. 
 
BreakMix долота можна використовувати як для основного так і передпосівного обробітку ґрунту в господарствах з більш важкими ґрунтами, що схильні до переущільнення. 
 
Такі долота встановлюються на лапові культиватори Väderstad Opus 400-700 та TopDown 300-900. 

Детальніше про долота BreakMiх.
 Акції агрокомпанії Кернел почали торгуватися на Українській біржі

Про це повідомили в інвесткомпанії Dragon Capital, пише  НВ.

«До тепер акції компанії Кернел торгувалися лише на Варшавській біржі, але ми вважаємо, що такий якісний актив має бути доступний для українських інвесторів: як інституційних, так і роздрібних. Саме тому Dragon Capital ініціював подвійний лістинг цих акцій в Україні», — відмітив Денис Мацуєв, керуючий директор Dragon Capital.
Він підкреслив, що компанія Кернел протягом останніх семи років щороку платила дивіденди. Код компанії на Українській біржі - KER.

«Поки в Україні нема IPO локальних компаній, альтернативою для цього є заведення в Україну іноземних акцій, зокрема, акцій компаній, які володіють активами в Україні та торгуються на іноземних торгових майданчиках, таких як LSE, NYSE, NASDAQ, WSE», — прокоментував голова правління Української біржі Артемій Єршов.

Кернел є найбільшим виробником соняшникової олії, що оперує близько 18% потужностей з переробки соняшнику в Україні, а також найбільшим експортером зернових культур з часткою ринку близько 16%. За перші 9 місяців 2021 фінансового року компанії (липень 2020 — березень 2021) доходи компанії зросли на 37% рік до року (до майже $4 млрд) завдяки зростанню обсягів переробки та експорту зернових та олійних культур, а також зростаючим цінам на сировинні товари. Чистий прибуток Кернела зріс у 4,6 рази — до $348 млн.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ситуація на полях: від засух до надмірних дощів – як тривалі червневі зливи вплинули на посіви

Про те, як посіви переносять часті дощі цього року, і чи завжди корисні опади для агрокультур ми поговорили з головним агрономом Ristone Holdings Віталієм Бровенко.

– У минулі роки аграрії скаржилися на відсутність дощів, в цьому році створюється відчуття, що погода вирішила розплатитися відразу за кілька сезонів. Чи добре це для агрокультур, або у такої ситуації є свої підводні камені?

– Все добре в міру, і дощі зокрема. За останніми даними моніторингу, на наших полях з початку місяця випала подвійна норма опадів, а в окремих господарствах – навіть потрійна. І така ситуація, звісно, має свої негативні сторони. Один із найголовніших наслідків таких частих дощів – це промивання внесених добрив в глибокі шари ґрунту, особливо це стосується ЗЗР, оскільки ще користуємося Ацетохлором.

Це досить неприємна ситуація, оскільки заходи по внесенню добрив – це помітна стаття витрат для будь-якого аграрного підприємства, а позитивний результат від цих заходів отримати не вдасться. Але і це ще не все.

Часті дощі також підвищують ризик появи хвороб на посівах, а на полях з великими ухилами вони несуть також загрозу змиву ґрунту. А в цьому році спостерігалися не тільки сильні дощі, а й грози з градом, через які у багатьох аграріїв, в тому числі і на окремих ділянках наших полів, полягли посіви ячменю і пшениці. А це ускладнює збиральні роботи, призводить до часткової втрати врожаю.

– Які додаткові заходи ви вживаєте, щоб мінімізувати загрози надмірної вологості на полях холдингу? Якось коригуєте свій догляд за рослинами?

– В цілому, підприємства нашого холдингу встигли вчасно внести ЗЗР, а зокрема провели дві фунгіцидні обробки озимої пшениці. Зараз вносимо фунгіциди на соняшник, щоб захистити рослини від хвороб.

– Як червневі дощі позначаться на прогнозах врожаю в цьому році?

– За підсумками моніторингу полів холдингу в кінці травня ми отримали досить хороші перспективи на врожай в цьому році. Тривалі дощі, звісно, внесли невеликі корективи, про які вже говорив вище – це і промивання ЗЗР, і полеглі посіви, розвиток хвороб. Але ми вже працюємо над тим, щоб звести до мінімуму ці загрози, тому очікуємо, що втрати будуть несуттєвими і компенсуються завдяки гарному догляду за рослинами і достатній кількості вологи в ґрунті.