У Судані українське борошно роздадуть для 2 млн людей, які постраждали від війни

У Судані українське борошно роздадуть для 2 млн людей, які постраждали від війни
Фото: з відкритих джерел

До Судану прибуло судно MV Future ID із 14,6 тис тонн борошна, яке змелено з української пшениці. Це друга партія гуманітарного вантажу, в рамках ініціативи Президента Зеленського Grain frоm Ukraine, який був відправлений до Судану Всесвітньою продовольчою організацією ООН (ВПП), інформує Мінагрополітики.

Перша партія гуманітарного вантажу була доставлена до порту Хартум (Судан) 22 лютого 2024 року. Судно MV «Ocean Dream» привезло 7 665 тонн борошна з української пшениці.

Донорами відправки двох партій вантажу виступили Німеччина, яка надала 15 млн доларів США, а також Бельгія, Канада, Чеська Республіка, Угорщина, Ірландія, Нідерланди, Республіка Корея, Словенія та Іспанія, які в обсязі 23,8 млн доларів США профінансували відправку другої партії борошна. 

Борошно з української пшениці буде розподілене ВПП як частина продовольчих пакетів для 2 мільйонів людей у Судані, які постраждали від війни.  

Довідково: 

Зараз у Судані майже 18 мільйонів людей стикаються з гострою нестачею продовольства. З них близько 5 мільйонів за оцінками ООН перебувають у стані надзвичайного рівня голоду (IPC4). 

Врожай основних зернових культур (сорго, просо та пшениці) на 41% нижчий за середній показник протягом останніх 5 років. 

Тому продовольча допомога в рамках ініціативи  Grain frоm Ukraine  надзвичайно важлива, щоб врятувати життя та запобігти ще гіршій ситуації.

Перегляди: 63
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-sudani-ukrayinske-boroshno-rozdadut-dlya-2-mln-lyudej-yaki-postrazhdaly-vid-vijny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати