У супермаркетах з’явилися низькокалорійні стейки, створені мікробами

У супермаркетах з’явилися низькокалорійні стейки, створені мікробами
Фото: з відкритих джерел

Лідер у європейському секторі виробництва рослинного м’яса, швейцарська компанія Planted вивела у роздрібні мережі цільнорізаний стейк, створений за допомогою точного бродіння.

Стейк, отриманий без участі тварин, продаватимуть у Швейцарії в мережі Coop та в Німеччині в REWE.

Стейк виготовляється з таких інгредієнтів як соєвий білок, ріпакова олія, борошно з бобів і рису та спеціальна суміш мікробних культур. Він містить 17 г білка (проти 25 г звичайного стейка), 182 калорії (проти 271 калорії), 0,9 г насиченого жиру (проти 8 г) і 5,8 г харчових волокон (проти 0 г), а також 25% денної рекомендованої норми заліза та 72% вітаміну B12.

Співзасновник Planted Лукас Бьоні називає стейк справжнім проривом. “Жоден інший рослинний стейк не використовує тільки натуральні інгредієнти, і не відзначається такою соковитістю та ніжністю”, – сказав він.

Під час процесу дослідження та розробки Planted співпрацювала з понад 50 рестораторами, щоб створити стейк, який не має аналогів на смак, текстурою, обробкою та відчуттям у роті. 

Для створення стейка Planted використовує запатентований твердотілий процес ферментації, який триває 30-40 годин. 

До речі, стейк Planted можна спробувати у кількох європейських ресторанах уже з березня 2024 року. Наприклад, у відомих швейцарських закладах, таких як Kronenhalle та Lindenhofkeller. 

Джерело: newfood.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-supermarketah-zyavylysya-nyzkokalorijni-stejky-stvoreni-mikrobamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати