Tempo950x100

Tempo300x100

У Тамбові хлібозавод виготовляє дрони для війни

У Тамбові хлібозавод виготовляє дрони для війни
Фото: з відкритих джерел

Кремль залучає цивільні заводи до виготовлення військового спорядження та навіть зброї. До прикладу, у Тамбові хлібозавод почав виготовляти дрони на війну.

Про це повідомляє Financial Times.

Нещодавно російські ЗМІ показали репортаж з пекарні у Тамбові, яка, крім батонів, почала виготовляти малі дрони Bekas. У сюжеті безпілотники лежали на столах поряд з пекарськими виробами, а пропагандист навіть заявив, що дрони пахнуть свіжим хлібом.

Тамбовський завод вперше почав збирати дрони в лютому 2023 року за допомогою 3D-принтера, який виготовляє карбонові рами, а також тримачі для антен і камер. Більшість компонентів для Bekas купуються в інтернеті, що дозволяє підтримувати витрати від 25 тисяч рублів (270 доларів) до 50 тисяч рублів за дрон. Хлібозавод у Тамбові виготовляє приблизно 250 дронів на місяць. Також пекарня шиє камуфляжні рюкзаки.

Financial Times зазначає, що функціонал дронів Bekas обмежений. Вони можуть переносити вантаж вагою до 3,5 кг на відстань до 5 км. Але тамбовський хлібокомбінат заявив, що створив вісім копій такого БПЛА.

Зазначається, що США ввели санкції проти тамбовського хлібозаводу. У росії цим пишаються. Директор пекарні Юрій Чичерін заявив російським ЗМІ, що потрапляння в санкційний список США – це великим досягненням: «Ми пишаємося, ми раді. Коли ще хтось буде говорити про нашу фабрику на такому міжнародному рівні».

Джерело: ua.news

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-tambovi-hlibozavod-vygotovlyaye-drony-dlya-vijny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати