У Тернопільській області відкрили першу ферму з буйволами

У Тернопільській області відкрили першу ферму з буйволами
Фото: з відкритих джерел

49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.
Про це повідомили у Чортківській міській раді.

Раніше чоловік займався розведенням папуг, фазанів, павичів, декоративних качок, горлиць. А тепер організовує ферму із буйволами.

Для цього придбав глиняну хату у надзвичайно мальовничому місці, оповитому густими лісами. Там щодня працює та йде до своєї мрії.

Поки що на фермі є дві тварини – чорний азіатський водяний буйвол та угорський сірий буйвол. Це дороговартісні та цінні породи.

Чоловік каже, що на Тернопільщині він єдиний, хто взявся за таку справу. Чорних азіатських водяних буйволів в Україні всього є близько двох сотень, і один із них – у Чортківській громаді.

Раніше чоловік працював кухарем, зварювальником, обвалювальником м’яса, водієм, оператором котельні, але водночас весь час займався тваринництвом.

«Їздив у Закарпатську та Івано-Франківську області на буйволині ферми. Знайомився, розпитувався, навчався. Коли привіз на свою ферму першого буйвола – він був доволі кволим, мав авітаміноз. Я проколов його вітамінами, експериментую із кормами, зараз він виглядає зовсім іншим! Я знаю, що треба тварині», – із неабияким захопленням розповідає герой публікації.

Олег Сович каже, що буйволи – це не лише цінне молоко, із якого виготовляють моцарелу, та мармурове м’ясо, а й цікавий екзотичний туристичний об’єкт у майбутньому.

Джерело: rubryka.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-ternopilskij-oblasti-vidkryly-pershu-fermu-z-bujvolamy
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1