У травні на понад 20% зріс обсяг передачі зернових залізницею до Словаччини

У травні на понад 20% зріс обсяг передачі зернових залізницею до Словаччини
Фото: з відкритих джерел

Середньодобовий показник передачі зернових вантажів до Словаччини залізничним транспортом у травні демонстрував зростання. Водночас скоротилися обсяги передачі збіжжя до Польщі, Румунії та Угорщини. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

До Словаччини у травні передавали в середньому 34,7 вагона із зерном на добу. Це на 5,8 одиниці на добу (або 20,2%) більше, ніж у квітні.

Водночас лідером за обсягами перевезень зернових через кордон залізницею стала Польща. Її показник становив 70,1 вагона на добу. Порівняно із квітнем він зменшився на 7,9 одиниці на добу (або 10,1%).

Через українсько-румунський кордон прямували 32 вагони зі збіжжям щодоби. Зменшення до квітня сягнуло 15,1 одиниці на добу (або 32,1%).

Поменшало і вагонів із зерном, що у травні прямували до Угорщини. Середньодобовий показник скоротився до 26,2 одиниці на добу. Це на 6,2 вагона на добу (або 19,1%) менше, ніж у квітні.

Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та макухи у травні становив 264 вагони на добу. Показник зменшився на вісім одиниць на добу (або 2,9%) порівняно із квітнем.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-travni-na-ponad-20-zris-obsyag-peredachi-zernovyh-zaliznyczeyu-do-slovachchyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати