У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель
Фото: з відкритих джерел

В травні підрозділи урядових та неурядових операторів протимінної діяльності обстежили майже 31 тисячу гектарів земель сільгосппризначення. Усього з початку року демінери обстежили більш як 146 тисяч гектарів сільгоспземель, повернули в господарську експлуатацію – понад 137,8 тис. га.

Про це розповів заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний, передає пресслужба Мінекономіки.

Він розповів, що спільні зусилля України та її міжнародних партнерів з посилення спроможностей операторів дають результати. Обстеження та очищення земель цього року прискорилось, якщо порівнювати з минулим.

“Добрий приклад якісно налагоджених процесів демонструє Херсонська обласна військова адміністрація, яка побудувала ефективну координацію всіх операторів, що працюють в області. Завдяки цьому там за травень вдалося повернути в експлуатацію земель, площа яких удвічі перевищує площу самого міста”, – поділився підсумками травня заступник міністра.

В міністерстві зазначили, що усього в травні повернули в експлуатацію аграріям 29,8 тис. га земель сільгосппризначення. Серед них, зокрема, в Херсонській області – 26,9 тис. га.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-travni-sapery-ochystyly-i-povernuly-agrariyam-v-korystuvannya-majzhe-30-tys-ga-silgospzemel
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати