У Великій Британії згасає інтерес до веганських продуктів

У Великій Британії згасає інтерес до веганських продуктів
Фото: з відкритих джерел

Згідно з аналізом AHDB, продаж продуктів без м’яса знизився порівняно з минулим роком. У січні цього року продукти без м’яса купили на мільйон домогосподарств менше, ніж у 2022 році і лише 13,7% домогосподарств купили їх.

Для порівняння, 96,4% домогосподарств купували м’ясо, рибу чи птицю (MFP) у перші три тижні року, йдеться у новому звіті AHDB. Дослідження IGD показує, що 7% покупців почали купувати продукти без тваринного білка на початку минулого місяця. Однак цей підйом, мабуть, був недовгим: сім із 10 не змогли подолати двотижневу позначку. З тих, хто зупинився, 40% сказали, що це було пов’язано з тим, що альтернативи справжній тваринній білці були надто дорогими, а ще 40% заявили, що не можуть знайти їжу чи напої, які їм подобаються.

Грейс Рендалл, менеджер з роздрібної торгівлі AHDB, розповіла, що, незважаючи на розробку нових продуктів та активні рекламні акції з боку роздрібних продавців, смак та ціна продуктів без м’яса, як і раніше, залишаються основними бар’єрами для покупців.

“Без м’яса залишається невелика частина ринку, зберігаючи частку в 2% в обсязі, яку він спостерігав за останні чотири роки”, – пояснила вона.

“Це зниження числа покупців означає, що загальна вартість та обсяг продуктів без м’яса знизилися: обсяги знизилися на 12,9%, а вартість – на 6,3%”.

Джерело: Украгроконсалт

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-velykij-brytaniyi-zgasaye-interes-do-veganskyh-produktiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати