У Японії гроно винограду Ruby Roman продали за 12 тисяч доларів

У Японії гроно винограду Ruby Roman продали за 12 тисяч доларів
Фото: з відкритих джерел

Ruby Roman – це соковитий виноград, названий так у Японії через свій червоний колір. Завдяки вартості йому вдалося поставити світовий рекорд та стати найдорожчою ягодою у світі. Ruby Roman також закріпив за собою місце у книзі світових рекордів. У 2020 році в Японії гроно цього винограду було продано на аукціоні за 12 000 доларів, повідомляє EastFruit з посиланням на news84media.com.

Як повідомляється, ціна кожної виноградини у цьому гроні становить близько 360 доларів. Цей виноград Ruby Roman був проданий у супермаркеті в Амагасакі, префектура Хіого. У Японії заведено дарувати ягоди друзям та членам сім’ї на знак вдячності та прихильності.

До речі, японські супермаркети не продають фрукти та ягоди з дефектами або невідповідного розміру. Продукція проходить суворий процес перевірки у Японії, щоб гарантувати відповідність стандартам якості. Виноград класифікується за трьома категоріями — Superior, Special Superior і Premium. Щоб претендувати на Premium, він має бути ідеальним. Як повідомляється, у 2021 році лише дві партії Ruby Roman були кваліфіковані як преміальні, а у 2019 та 2020 роках — жодна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-yaponiyi-grono-vynogradu-ruby-roman-prodaly-za-12-tysyach-dolariv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати