У законопроекті про ринок землі буде переглянуто ліміт для продажу в одні руки

У законопроекті про ринок землі буде переглянуто ліміт для продажу в одні руки

Під час підготовки законопроекту про обіг землі буде переглянуто максимальний обсяг землі для продажу в одні руки. Про це заявив голова Верховної ради Дмитро Разумков, передає РБК-Україна.

За його словами, головні виклики і застороги, пов’язані із законопроектом – це питання національної безпеки та продаж землі іноземцям.

“Щодо питання з ринком землі. Ми, по-перше, обіцяли, що будемо створювати ринок землі. Головні виклики і застороги, які були пов’язані з цим законопроектом: це питання національної безпеки, продаж землі іноземцям; об’єми, які можуть бути продавані тій чи іншій особі або юридичній фірмі і передача корпоративних прав… Максимальний ліміт на землю в одні руки – він теж скоріше за все буде переглядатися під час підготовки законопроекту між першим та другим читанням”, – заявив Разумков.

Як повідомлялося раніше, закон про ринок землі у першому читанні підтримали “слуги народу” й 13 позафракційних нардепів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-zakonoproekti-pro-rynok-zemli-bude-perehlyanuto-limit-dlya-prodazhu-v-odni-ruky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати