У жовтні частка зернових у загальному навантаженні зросла до 20%

У жовтні частка зернових у загальному навантаженні зросла до 20%
Фото: з відкритих джерел

Частка зернових у загальному навантаженні у жовтні зросла до 20%. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку, пише Rail.insider.

Наразі середньодобове навантаження сягає 71,5 тис. т. Порівняно із вереснем показник зріс на 19 тис. т, або 36%. Спостерігається значне зростання обсягу навантаження зернових на мережі залізниці України. Наприклад, 25 жовтня показник сягнув 90,2 тис. т, тобто було завантажено зерном 1541 вагон. Загалом на мережі навантажено уже понад 1,5 млн т зернових.

Як зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, на позитивні показники передусім вплинула робота тимчасового чорноморського коридору. Так, останнім часом вивантаження у портах Великої Одеси зросло до майже 700 вагонів на добу. Ще приблизно 200 вагонів вивантажується щодоби у портах Дунаю.

Також демонструють позитивну динаміку перевезення зернових в експортному сполученні. Зокрема, показник за 25 діб сягнув 1 млн 345,5 тис. т. Так, у напрямку портів транспортовано 726 тис. 300 т, а до західних прикордонних переходів — 619 тис. 200 т.

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-zhovtni-chastka-zernovyh-u-zagalnomu-navantazhenni-zrosla-do-20
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати