Аграріїв застерегли від недобросовісного постачальника техніки

Аграріїв застерегли від недобросовісного постачальника техніки
Фото: з відкритих джерел

«Чорний список» ВАР поповнився ще одним підприємством — ТОВ «ФІНПРО ГРУП». Про свій негативний досвід співпраці з ним повідомив учасник ВАР, компанія «ФОРТУНА».

Як стверджують на агропідприємстві, з «ФІНПРО ГРУП» вони уклали договір на поставку зерносушарки, за що сплатили в якості авансу повну вартість техніки – 13,4 млн грн. Згідно з договором, зерносушарку мали привезти на підприємство до 30 вересня цього року. Причому, на такому терміні наполягав сам постачальник: мовляв, це уже з усіма можливими затримками.

Однак, до вказаної дати зерносушарку підприємство «ФОРТУНА» не отримало. Також ніхто не попередив підприємство про затримку. Більше того, як стверджує учасник ВАР, комунікація зі сторони з «ФІНПРО ГРУП» була недопустимою і не відповідала ані бізнес, ані етичним стандартам.

«Лише після залучення до справи юристів та направлення письмової претензії, 9 листопада (із простроченням понад місяць) були поставлені пальники до зерносушарки. Тобто, ми розуміємо, що запуск зерносушарки може бути аж в грудні. Для агропідприємства це – катастрофічна ситуація, адже в період, коли у нас на 2 тис. га знаходиться кукурудза, підписані контракти на її відвантаження – кожен день на вагу золота. Ми несемо і збитки, і додаткові витрати», — розповідають на підприємстві.

ВАР застерігає своїх учасників та інших агровиробників від співпраці з недобросовісними компаніями, та закликає бути обережними та уважними під час вибору постачальників.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uchasnyk-var-zasterig-agrariyiv-vid-nedobrosovisnogo-postachalnyka-tehniky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1