Угорщина хоче розширити заборону на імпорт української агропродукції після 15 вересня

Угорщина хоче розширити заборону на імпорт української агропродукції після 15 вересня
Фото: з відкритих джерел

Угорщина заявила, що дійшла згоди з Румунією, Словаччиною та Болгарією про введення національних заборон на імпорт української агропродукції для захисту своїх ринків, якщо ЄС не продовжить заборону, яка закінчується 15 вересня.

Про це оголосив у середу міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь, його цитує агентство Reuters.

Надь заявив, що нові заборонні заходи стосуватимуться ширшого спектра української продукції, ніж чинні.

“Ми домовилися з моїми румунськими, словацькими та болгарськими колегами, що якщо Брюссель не ухвалить рішення про продовження існуючого мораторію, то ми будемо вживати національних заходів в індивідуальному порядку”, – сказав Надь у відеозверненні.

П’ять країн наполягають на продовженні чинної заборони ЄС після закінчення терміну її дії в п’ятницю, а Польща та Угорщина заявили, що в односторонньому порядку продовжать заборону, якщо Єврокомісія не продовжить її.

У травні Єврокомісія оголосила про “тимчасові запобіжні заходи”, які забороняють імпорт деяких видів української агропродукції до цих п’яти країн, дозволяючи при цьому транзит на інші ринки. Термін дії цих заходів закінчується у п’ятницю.

Джерело: “Європейська правда“.

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ugorshhyna-hoche-rozshyryty-zaboronu-na-import-ukrayinskoyi-agroprodukcziyi-pislya-15-veresnya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати