Угорщина наполягає на продовженні заборони українського агроекспорту після 15 вересня

Угорщина наполягає на продовженні заборони українського агроекспорту після 15 вересня
Фото: з відкритих джерел

Угорщина хоче, щоб заборона ЄС на внутрішні продажі українського зерна та деяких інших видів агропродукції була продовжена у п’яти країнах-членах ЄС, що межують з Україною, після того, як дія нинішніх заходів закінчиться 15 вересня, заявив голова адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Про це УНН повідомляє з посиланням на Reuters.

“Угорщина попросить ЄС продовжити заборону з 16 вересня”, – сказав Гергелі Гуляш, додавши, що Угорщина готова знову запровадити національну заборону на імпорт, якщо ЄС не продовжить цей захід.

Наразі український агроекспорт блокують такі європейські країни, як Румунія, Болгарія, Словаччина, Угорщина та Польща. Водночас, поки невідомо, чи продовжать усі ці країни блокування після 15 вересня. На позиції продовження блокування наполягає польська сторона, однак, нещодавно з’явилася інформація, що деякі країни ЄС готові до застосування штрафних санкцій до Польщі, якщо вона реалізує своє рішення одноосібно. На думку міністра сільського господарства Польщі Роберта Телюса, рішення про закриття кордону для українських сільськогосподарських товарів ухвалять й інші країни-сусіди.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ugorshhyna-napolyagaye-na-prodovzhenni-zaborony-ukrayinskogo-agroeksportu-pislya-15-veresnya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати