NASA Harvest та УКАБ досліджуватимуть вирощування основних сільгоспкультур

NASA Harvest та УКАБ досліджуватимуть вирощування основних сільгоспкультур
Фото: з відкритих джерел

УКАБ з радістю повідомляє про підсилення міжнародного партнерства – спільно з NASA Harvest плануємо працювати над покращенням оцінок виробництва, площ і врожайності основних с/г культур  під час війни як на підконтрольних територіях України, так і на тимчасово окупованих. Така співпраця дозволить не лише краще зрозуміти, які суттєві зміни маємо у вирощуванні сільськогосподарських культур, а й забезпечить прозорість аграрних ринків  і сприятиме розвитку практик використання технологій на базі супутникових даних і машинного навчання  в сільському господарстві в Україні.

Завдяки прогресу в супутниковій зйомці, NASA Harvest змогла використовувати ці технології для моніторингу умов та тенденцій у сільському господарстві на великих територіях, недоступних через повномасштабну війну з росією. Це надзвичайно важливо для галузі в цілому, а також для розуміння збитків і втрат та для відновлення після війни.

“Ми прагнемо зробити все можливе, щоб забезпечити аграрний сектор якісною аналітикою, і ми раді мати підтримку УКАБ – ключового гравця на українському аграрному ринку, на цьому шляху.  Сподіваємось, що експертиза з боку Асоціації буде не тільки забезпечувати існуючі проєкти NASA Harvest в Україні, а і створить фундамент для впровадження цих практик у внутрішні процеси країни для розвитку українського агросектору ”, – наголошує менеджерка стратегічних партнерств NASA Harvest – Олександра Олійник.

Водночас, завдяки широкому регіональному розташуванню компаній-членів УКАБ існує можливість передачі цінної локальної експертизи та важкодоступних польових даних. Такий підхід забезпечує впевненість в якості проведених досліджень та послідуючих оцінках, зроблених на базі дистанційного зондування землі.

До того ж, перспективними напрямками співпраці УКАБ та NASA Harvest вбачають в:

  • Співпраці з партнерами УКАБ для покращення оцінок виробництва NASA Harvest, які надаються Міністерству аграрної політики та продовольства України.
  • Залученні сільськогосподарських експертів до збору польових даних.
  • Залученні студентів освітньої програми “Агрокебети” до участі в сільськогосподарських оцінках NASA Harvest в Україні;
  • Поглибленні співробітництва у сфері сталого розвитку.

“Співпраця з NASA Harvest – це цінний досвід для Асоціації та нові можливості для українського агросектору. Міжнародний підхід в питаннях глобальної продовольчої безпеки і сільського господарства дозволить удосконалити сектор та надасть ґрунтовну аналітику, котра буде корисною на шляху до відновлення та євроінтеграції. Дякуємо партнерам з NASA за готовність разом працювати над покращенням прозорості ринку для  ведення агробізнесу в Україні”, – додає генеральний директор УКАБ Олег Хоменко.

Асоціація вдячна за довіру та визнання діяльності УКАБ з боку такої вагомої міжнародної організації як NASA Harvest. Сподіваємося, виправдати покладену відповідальність і разом сприяти впровадженню супутникових спостережень на користь продовольчої безпеки, сільського господарства, а також сталого розвитку навколишнього середовища.

Довідково

NASA Harvest – це консорціум NASA з питань глобальної продовольчої безпеки та сільського господарства. З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році NASA Harvest допомагає Міністерству аграрної політики та продовольства України в оцінці виробництва як на вільних, так і на окупованих територіях. Глобальна місія NASA Harvest – сприяти впровадженню супутникових спостережень Землі державними та приватними організаціями задля забезпечення продовольчої безпеки, розвитку сільського господарства та підвищення стійкості людей і довкілля в усьому світі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukab-zapochatkovuyut-spivpraczyu-z-nasa-harvest-v-mezhah-doslidzhennya-vyrobnycztva-osnovnyh-s-g-kultur-v-ukrayini-na-bazi-suputnykovyh-danyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    Понад 5,8 тис. вагонів з агропродукцією відправлено зі знижкою 30%

    Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

    Експорт кукурудзи в 2024/25 МР може стати найнижчим за останні 8 сезонів, пшениці — за 11

    БІЛЬШЕ НОВИН