Україна готова до системи ліцензування експорту агропродукції до Польщі 

Україна готова до системи ліцензування експорту агропродукції до Польщі 
Фото: з відкритих джерел

Україна готова до системи контролю експорту сільськогосподарської продукції, щоб надати Польщі гарантію, повідомив міністр аграрної політики України Микола Сольський, пише УНН з посиланням на Le Monde.

“Ми готові прийняти систему ліцензування експорту для продукції, призначеної для Польщі, але тільки для чотирьох видів зернових. Подібна система у нас вже є з Румунією та Болгарією”, – наголосив Сольський в інтерв’ю AFP.

“У середу відбудеться зустріч українських та польських сільськогосподарських організацій, у якій я братиму участь зі своїм польським колегою”, перед “спільним засіданням урядів (двох країн) у четвер”, – сказав Сольський.

За даними інформаційного агентства PAP, міністр розвитку та технологій Польщі Кшиштоф Гетьман запевнив у понеділок, що переговори з Україною перебувають “на дуже просунутій стадії, уже на стадії створення чутливих продуктів” для цієї системи ліцензування, перш ніж дійдуть до довгоочікуваного завершення “цього тижня”.

Сольський, як вказано, більш обережний: “Я не можу передбачити, що відбудеться у Варшаві цього тижня. Я хотів би бути оптимістом, але я маю бути реалістом”.

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-gotova-do-systemy-liczenzuvannya-eksportu-agroprodukcziyi-do-polshhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати