Україна може допомогти ЄС реформувати аграрну політику

Україна може допомогти ЄС реформувати аграрну політику
Фото: з відкритих джерел

Нещодавно минув 79-й Європейський форум Альпбах, де традиційно зустрілися політики, бізнесмени, студенти, вчені з різних країн задля обговорення того, як має жити об’єднана Європа і які проблеми необхідно подолати.

Особливістю цьогорічного форуму була велика кількість питань, що присвячена Україні й її ролі в Європейському Союзі. Учасники розглядали вступ України до ЄС з різних точок зору: економічної, політичної, безпекової та сільськогосподарської.

Під час заходу президент УКАБ поділився думками щодо інтеграції українського аграрного сектора до Європи, трансформації європейської аграрної політики з метою домінування України і Європейського Союзу на глобальних аграрних ринках. Український агросектор – це не лише виклик для Європейського Союзу, але і шанс реформувати аграрну політику.

“Основна мета європейської аграрної політики – збереження прибутків у сільській місцевості. Проте ця мета не реалізовується в повній мірі, особливо якщо подивитися на те, які величезні дотації виділяються європейським країнам для підтримки фермерів. Наприклад, 50% німецьких фермерів мають головний дохід не з сільського господарства, а з іншої діяльності, тобто, агро виступає більше як хобі фермерів.

Тому Україна може продемонструвати, що в сільському господарстві реально заробляти та домінувати на зовнішніх ринках. Наша держава має потенціал стати однією із тих країн, які допомогли б Європейському Союзу реформувати аграрну політику. Нас не треба боятися, з нами потрібно співпрацювати, бо ж Україна – це майданчик, де в майбутньому буде відбуватися велика аграрна революція”, – Алекс Ліссітса.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-mozhe-dopomogty-yes-reformuvaty-agrarnu-polityku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    19 Вересня

    Кредити на розвиток отримали більше 10 тисяч агропідприємств

    Від Єгипту до Індонезії: український коридор забезпечив транспортування 46 тисяч тонн зернових вантажів 

    Посуха в Україні загрожує наступному урожаю зернових

    Аграрії зможуть отримати обладнання для створення карт врожайності: як взяти участь у програмі

    Експорт кукурудзи з України може скоротитися вдвічі

    Китай неохоче купує українську соняшникову олію і шрот

    Аграрії встигнуть посіяти озиму пшеницю на прогнозованих 4,5-5 млн га, незважаючи на відставання в темпах посівної – Мінагрополітики

    Один з найбільших в Україні виробників хлібобулочних виробів отримав  “енергетичний” кредит на 60 млн грн

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні виросли на тлі зміцнення курсу долара

    У 18 областях розпочалася посівна

    БІЛЬШЕ НОВИН