Україна отримала докази, що сирійське судно, заарештоване у Лівані, перевозило вкрадене українське зерно

Україна отримала докази, що сирійське судно, заарештоване у Лівані, перевозило вкрадене українське зерно
Фото: з відкритих джерел

Посольство України в Лівані отримало документи та докази, що борошно та ячмінь на борту судна “Лаодикея”, затриманого в порту Бейрута, були вкрадені у України. Про це посольство повідомило в Twitter.

“Завтра ми подамо клопотання про продовження терміну затримання. Знаючи, що його прагнуть якнайшвидше продати”, — зазначили в посольстві.

Інших подробиць щодо того, які саме докази і про що йдеться в документах, посольство не розголошує.

Зазначимо, 30 липня Ліван наклав арешт на судно, завантажене ячмінним і пшеничним борошном, на час розслідування щодо походження вантажу, яке могло бути вкрадене російськими окупантами в Україні.

Посольство України в Бейруті повідомило, що судно було завантажено у Феодосії в окупованому росією українському Криму, і що вантаж походить із окупованих рф територій на Запоріжжі та Херсонщині.

Передбачається, що цим судном перевозили 5 000 тонн пшениці і, можливо, ще 5 000 тонн ячменю, на його борту також може бути борошно. 

Згідно з європейською базою даних Equasis, зареєстрованим власником судна є Syria Mar Shipping Ltd. У 2015 році США наклали санкції і на цю компанію, і на судно через зв’язок із сирійським урядом Башара Асада.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-otrymala-dokazy-shho-syrijske-sudno-zaareshtovane-u-livani-perevozylo-vkradene-ukrayinske-zerno
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати