Україна отримала свою модель молочної ферми

Україна отримала свою модель молочної ферми
Фото: з відкритих джерел

В Україні розробили референтну модель молочної ферми, яка являє собою еталону модель операційної діяльності молочної ферми, побудовану на кращих світових практиках та адаптовану до вітчизняних реалій.

Над створенням референтної моделі працювали Міжнародна фінансова корпорація (IFC) у партнерстві з Міністерством фінансів Австрії, Консультаційним центром Асоціації виробників молока та ТОВ «Пьотінгер».

«Ідеться про еталон внутрішньої організації молочної ферми, – зазначає Анна Клименко, керівниця програми IFC із розвитку молочної галузі в Україні. – Побудова організаційної структури, порядок виконання бізнес-процесів, внутрішні правила і розпорядок, розподіл повноважень між працівниками, інформаційні системи, системи мотивації та розвитку працівників – ось лише ключові питання, але далеко не всі, що включені в операційну модель».

Модель включає 5 складових:

– інструмент для комплексної діагностики операційної діяльності ферми та оцінки її зрілості;

– інструменти для оцінки економічного ефекту та доцільності впровадження рекомендацій;

– інструмент для планування впровадження рекомендацій – переходу від поточного стану до цільового;

– пакет кращих практик операційної діяльності молочної ферми, адаптованих під українські реалії, у вигляді політик, регламентів бізнес-процесів, стандартних операційних процедур, протоколів вирішення проблем, форм документів та Excel-інструментів;

– інструмент для відстеження ефективності операційної діяльності ферми й ефекту від впровадження змін.

Джерело: AgroTimes

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-otrymala-svoyu-model-molochnoyi-fermy
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати
1