Tempo950x100

Tempo300x100

Україна пропонує Польщі механізм верифікації експорту агропродукції

Україна пропонує Польщі механізм верифікації експорту агропродукції
Фото: з відкритих джерел

Україна запропонувала Польщі механізм верифікації експорту агропродукції відповідно до рішення Європейської комісії, який вже ефективно працює з Румунією і Болгарією.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час спільного брифінгу з главою польського уряду Дональдом Туском у Києві, передає Укрінформ.

«Сьогодні з паном прем’єр-міністром Польщі також обговорили багато питань двосторонньої співпраці. Важливо, що ця співпраця є і має бути взаємовигідною», – зазначив Шмигаль.

Очільник українського уряду уточнив, що це, зокрема, питання безперешкодного руху товарів через кордон. «Вважаємо, що на сьогодні питання вирішено. Кордон розблоковано, а спільна робота дає результат», – підкреслив Шмигаль.

За його словами, зі свого боку українська сторона пообіцяла докласти максимум зусиль, щоб не нашкодити та підтримати польських фермерів і перевізників.

Водночас він наголосив, що Україна також очікує, що і Польща зробить кроки для зняття обмеження для українських фермерів і виробників. «Україна запропонувала механізм верифікації експорту агропродукції відповідно до рішення Європейської комісії. Цей механізм уже ефективно працює з Румунією і Болгарією, і ми пропонуємо його використовувати в наших взаємовигідних відносинах», – повідомив прем’єр.

Окрім того, урядовець поінофрмував, що влада закликає Європейську комісію продовжити заходи з лібералізації торгівлі для України, а також лібералізації перевезень.

«Зі свого боку ми маємо в парламенті законопроєкт, який приводить у відповідність до європейських директив наші логістичні й транспортні норми і зобов’язання», – додав Шмигаль.

Перегляди: 33
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-proponuye-polshhi-mehanizm-veryfikacziyi-eksportu-agroprodukcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати