Україна розвиватиме переробку та несировинний експорт

Україна розвиватиме переробку та несировинний експорт
Фото: з відкритих джерел

Україна вже зараз створює умови для розбудови потужної експортоорієнтованої економіки та закликає інвесторів, зокрема, з Франції, інвестувати в українську промисловість

На цьому наголосила міністерка економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з міністром-делегатом у Міністерстві економіки, фінансів, цифрового та промислового суверенітету Франції Роланом Лескюром, передає прес-служба українського відомства.

«Одним із головних завдань уряду України сьогодні є стимулювання інвестицій у переробну промисловість, що призведе до структурної зміни зовнішньої торгівлі України на користь несировинного експорту. За допомогою Експортно-кредитного агентства протягом наступних п’яти років планується підтримати до 100 млрд грн українського експорту. Це дозволить збільшити загальний експорт до $280 млрд, а також створити або зберегти 26 000 робочих місць. Додатковий обсяг фінансових ресурсів для експортоорієнтованого бізнесу планується збільшити з 0,3% ВВП до 5% ВВП до 2025 року. Ці кроки будуть реалізовані зараз, а потім вони стануть частиною післявоєнного економічного відновлення України», – зазначила Свириденко.

Також за її словами, з метою розвитку експортоорієнтованої економіки та експорту з високою доданою вартістю держава планує запровадити режим сприяння експорту переробленої продукції залежно від стадії її переробки; розробити механізм стимулювання виробників «зеленого» сектору експорту до ЄС; надавати допомогу новим експортерам, які хочуть вийти на ринок ЄС; запровадити страхування військових ризиків для інвестицій у переробку.

Міністр економіки України висловила сподівання, що Франція сприятиме інтеграції українських виробників у європейські ланцюжки доданої вартості.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-rozvyvatyme-pererobku-ta-nesyrovynnyj-eksport
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати