Україна та Британія досягли домовленості, яка зробить зерновий коридор доступнішим для експортерів

Україна та Британія досягли домовленості, яка зробить зерновий коридор доступнішим для експортерів
Фото: з відкритих джерел

Україна спільно з пулом британських страхових компаній утворила спеціальний механізм, який зробить зерновий коридор більш доступним для експортерів.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він подякував українським військовим, завдяки яким став можливим запуск тимчасового чорноморського коридору, і підтвердив проходження цим шляхом 100 суден із зерном. Вони вивезли з українських портів понад 3,7 млн тонн продукції.

“Стратегічно важливий напрямок — це вільна навігація в Чорному морі. За результатами домовленостей президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака Україна спільно з пулом британських страхових компаній утворила спеціальний механізм. Він дозволить зробити знижку на вартість страхування від воєнних ризиків для експортерів усієї продукції з України. Це зробить чорноморський коридор доступнішим для ширшого кола експортерів”, – сказав Шмигаль.

Перегляди: 42
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-brytaniya-dosyagly-domovlenosti-yaka-zrobyt-zernovyj-korydor-dostupnishym-dlya-eksporteriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати