ЛЬВ В 950Х100 06

ЛЬВ В 950Х100 06

Україна та Польща знову домовилися продовжити дозволи на вантажні перевезення до третіх країн: але є умова

Україна та Польща знову домовилися продовжити дозволи на вантажні перевезення до третіх країн: але є умова
Фото: з відкритих джерел

Україна та Польща домовилися продовжити до кінця 2023 року дію дозволів на вантажні автоперевезення з та до третіх країн, які були видані польским та українським перевізникам 2022 року.

Як повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, таке рішення було ухвалене на засіданні 27 червня українсько-польської змішаної комісії щодо автомобільних перевезень.

Важливою умовою виконання перевезень до та з третіх країн стане клас екологічності вантажівки: змішана комісія затвердила, що дозволи стосуються лише транспортних засобів класу не нижче Євро-5. Оновлені екологічні вимоги почнуть діяти з 1 липня. При цьому перевізники, які вже розпочали свій рейс, матимуть змогу його закінчити.

“Водночас серед всіх зареєстрованих вантажівок у власності ліцензованих перевізників лише близько 1200 автомобілів належать до класу Євро-4, близько 70 тисяч – відповідають оновлених вимогам, а саме Євро-5 та вище”, – вказують в українському відомстві.

Також профільні міністерства обох країн домовились перевірити мережу регулярних автобусних маршрутів між Україною та Польщею та обговорили питання запровадження електронної черги для пасажирських перевезень.

Нагадаємо, що попереднього разу Мінвідновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі домовились про продовження дії дозволів для виконання вантажних перевезень до третіх країн 30 травня, але лише на місяць – до 30 червня.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-polshha-znovu-domovylysya-prodovzhyty-dozvoly-na-vantazhni-perevezennya-do-tretih-krayin-ale-ye-umova
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    9 Вересня

    Ізраїльська інновація знизить вартість лабораторного м’яса в рази — до $13 за кілограм

    Вдосконалення збору наукових даних та стратегічне планування у рибному господарстві – крок до ефективного управління галуззю

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні зростають на прогнозах скорочення урожаю та дефіциту пропозицій

    Аграріям презентували проєкт “Земельний банк” для оренди державних земель с/г призначення

    Зростання цін на олію та шрот підтримує ціни на соняшник в Україні

    В Україні відсутня культура споживання яловичини

    Уряд збільшив статутний капітал Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

    В Україні зібрано понад 35 млн тонн нового врожаю

    Здорожчання молочних продуктів може вплинути на попит

    Как выбрать теплицу из поликарбоната: основные ориентиры при изучении продукции

    БІЛЬШЕ НОВИН