Україна та Японія розпочинають проєкт з розвитку малого садівництва

Україна та Японія розпочинають проєкт з розвитку малого садівництва
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство освіти і науки України та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA), яке фінансується Урядом Японії, розпочинають новий «Проєкт сприяння розвитку малого садівництва: підвищення інклюзивності жінок-фермерів».

Відповідний тристоронній протокол був підписаний в Мінагрополітики. Зокрема, підписи поставили заступник Міністра аграрної політики та продовольства Маркіян Дмитрасевич, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній та Генеральний директор з питань економічного розвитку Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA) Такао Шимокава.

Мета проєкту – впровадження ефективних рішень та методів роботи для покращення виробничих потужностей та розвитку бізнес-навичок фермерів, які займаються садівництвом, особливо жінок-фермерів.

В рамках Проекту буде розроблена навчальна програма для малих фермерів, які займаються садівництвом. Водночас буде розглянуто можливість надання японської техніки та іншого необхідного обладнання та матеріалів  для проведення тренінгів у навчальних закладах.

Проект буде впроваджуватись японськими експертами. Навчання відбуватиметься на базі професійно-технічних навчальних закладів та закладів вищої освіти аграрного спрямування, які підпорядковані МОН.

Початок реалізації проекту очікується з жовтня 2024 року. Більш детальна інформація про Проект буде додатково висвітлена на офіційних ресурсах Мінагрополітики та МОН.

Це вже третій спільний проєкт Мінагрополітики та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Наприкінці 2023 року Профільні аграрні інститути, які підпорядковані Мінагрополітики, отримали спеціалізоване обладнання, техніку та іншу допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). На початку 2024 року Японія передала сучасну техніку для експлуатації меліоративних систем. Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури.

Довідково: Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство сільського, лісового та рибного господарства Японії і JICA створили українсько-японську робочу групу для розробки стратегії відновлення українського сільського господарства. Серед основних завдань якої, зокрема, запозичення досвіду Японії для відновлення аграрного сектора України; розгляд конкретних заходів підтримки та співпраці з використанням японських технологій та активів; обмін інформацією для сприяння участі приватних компаній Японії у відбудові України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-yaponiya-rozpochynayut-proyekt-z-rozvytku-malogo-sadivnycztva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН