Україна та Єгипет налагоджують співпрацю в рамках українського АПК

Україна та Єгипет налагоджують співпрацю в рамках українського АПК
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписав угоду про співпрацю із Головою ради директорів Special group for trading and investment  Др. Мохамедом Ассадом. 

«Єгипет – для нас важливий стратегічний партнер у розвитку таких сфер, як продовольча безпека та агропромислове виробництво. Для нас є цінною будь-яка співпраця, і Мінагрополітики готове надавати всіляку підтримку нашим новим партнерам та розвивати співробітництво», – зазначив Роман Лещенко.

Обидві сторони обговорили напрями співпраці у розрізі інформаційної підтримки з питань земельних транзакцій та обміну інформацією стосовно торгівлі зерновими культурами, кормами для тварин та добривами.

Голова ради директорів Special group for trading and investment Др. Мохамед Ассад заначив, що спільно з українськими компаніями та за українськими технологіями будується  новий сухий (зерновий) порт у Єгипті. «Ми сподіваємося, що це буде не єдиний проект, реалізований спільними зусиллями. Наразі ми є центром поставки сільськогосподарських продуктів на Сході, тому прагнемо  інвестувати в зернові та сільськогосподарські культури в Україні», – наголосив Др. Мохамед Ассад.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-yegypet-nalagodzhuyut-spivpraczyu-v-ramkah-ukrayinskogo-apk
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати