Tempo950x100

Tempo300x100

Україна в сфері виробництва молока і великої рогатої худоби повинна відповідати нормам ЄС

Україна в сфері виробництва молока і великої рогатої худоби повинна відповідати нормам ЄС
Фото: з відкритих джерел

Україна в процесі євроінтеграції повинна запроваджувати практики ЄС в агросекторі, зокрема, щодо сталого розвитку і благополуччя тварин. Щоб продукція в галузі виробництва молока та великої рогатої худоби, яка йде на внутрішній і зовнішній ринки, відповідала всім вимогам Євросоюзу.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

За його словами, процес адаптації українського законодавства в сфері тваринництва вже розпочався. Цього року ухвалений Закон № 3221 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва», який  покращує умови для виробництва та обігу безпечних і якісних харчових продуктів та кормів для тварин та вдосконалює систему забезпечення благополуччя тварин.

«В секторі великої рогатої худоби та молока є суттєвий потенціал до збільшення виробництва. Відповідно, і збільшення експорту. В українській продукції зацікавлені не тільки в ЄС, але й інші країни. І всі орієнтуються на вимоги ЄС щодо благополуччя тварин. Тому наша мета – щоб у нас була практика сталого розвитку у тваринництві, і Україна в сфері виробництва молока і великої рогатої худоби відповідала нормам ЄС», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник міністра додав, що сектор ВРХ пов’язаний з викидами парникових газів. Тому Україні треба також застосовувати європейські практики по утилізації викидів для переробки їх в альтернативні види палива.

Перегляди: 212
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-v-sferi-vyrobnycztva-moloka-i-velykoyi-rogatoyi-hudoby-povynna-vidpovidaty-normam-yes
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати